Witam wszystkich
1. Nick w grze: Inku
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 20
4. Konto steam /  (link): http://steamcommunity.com/id/inkadek/
5. Kontakt (gadu-gadu, skype i inne): TS, Discord, Steam
6. Mikrofon: Oczywiście
7. Staż (ile grasz w PlayerUnknown's Battlegrounds): Od wakacji 2017, aktualnie 615 godzin
8. Jak oceniasz swojego skilla w grze w skali 1/10: 7,5/10
9. Twoja ulubiona broń: Groza, M416, M24, Kar98
10. W jakich ekipach byłeś?: w żadnych
11. Dlaczego my?(Radzę się troszeczkę rozpisać): Grając tyle godzin w pubga dla funu postanowiłem przenieść swoje doświadczenie w tej grze na inny poziom. Długo szukałem odpowiedniej grupy do tego aż w końcu trafiłem na Was. Myślę, że nie zawiodę się na Was jak i Wy nie zawiedziecie się na mnie Smile
12. Co wniesiesz do naszego Gamingu (Jakie umiejętności strzeleckie, taktyki?): Jestem typowym graczem, który niechętnie siedzi w miejscu. Nie przepadam za kampieniem chyba, że zostaję sam na kilkanaście osób. Uwielbiam latać po zrzuty, chodzić tam gdzie dzieje się akcja. Lootowanie tzw. "zadupiów" nie jest dla mnie chociaż potrafię się dostosować do drużyny. 
13. Wpisz kod Regulaminu: xen32
Kod:
Ja nizej podpisany Inku, Adrian jako osoba aplikujaca do gamingu uNL po dokladnym zapoznaniu sie z trescia regulaminu Unlimited-Gaming i bedac swiadoma/y swoich praw i obowiazkow czlonkowskich, oswiadczam ze zapoznalem/lam sie z regulaminem gamingu uNL i zgadza sie z postanowieniam w nim zawartymi oraz zobowiazuje sie do godnego reprezentowania go na zewnatrz.
Rowniez jako osoba odpowiedzialna obiecuje ze nie bede szkodzil/a wyzej wymienionemu gamingowi oraz jestem poinformowany/a, ze czlonkowstwo w nim jest jednorazowe oraz akceptuje, ze powrot do niego jest nie mozliwy jesli zlamie, ktoras z zasad zawartych w owym regulaminie.

podpis
Inku, Adrian

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości