Podanie
1. Nick w grze: Genar
2. Imię: Adrian
3. Wiek: 19
4. Kontakt (gadu-gadu, skype): owszem
5. Mikrofon: Tak
6. Konto Steam (link):  http://steamcommunity.com/profiles/76561198202265874/
7. Staż (ile grasz w rusta): łącznie z inną niż nie orginalną wersją to 1100 h mniej więcej 
8. Jak oceniasz swojego skilla w grze w skali 1/10: 7/10
9. Twoja ulubiona broń: bolt/pompka
10. W jakich ekipach / klanach byłes?: nie miały one nazw klanów ale były to ekipki po 5-15 osób.
11. Dlaczego my?(Radzę się troszeczkę rozpisać): Chciałbym dołaczyć do UNL ponieważ chciałbym pograć w końcu z rozgarniętą ekipą, gdzie mógłbym normalnie się poczuć jak w prawdziwym teamie, a nie zbiorowiskiem newbiaków, myślę że łacząc wszystkich umiejętnosci można zdziałać nieco więcej niż w pojedynke, ale i także nauczyć isę czegoś nowego co do tej pory mi np. nie było znane. Praca w zespole jednak myśle że to będzie to czego mi brakuje, mam dość zabawy solo na serwerach lecz chce zagrać w dość dużej ekipie z którą będę miał szanse na rozwijanie swoich umiejętności a także na niszczenie zergów.
12. Co wniesiesz do naszego Gamingu (Jakie umiejętności posiadasz?): Myślę że jednak nazwę jaką mi przypisywano (czyt." RoofCamping Cunt" za przeproszeniem) byłą nie na darmo ponieważ z boltem na dachu mam najwiekszy fun, nie jeden próbował na wielki dystans mnie pokonać ale żadko kiedy sie udawało Big Grin  częściej polegał, mogę również zasuwać po Compo oraz surowce z tym równiez nie ma probemu a także i zasuwać z tomikiem i pomagać innym, tam gdzie będzie mi przykazane pójsć tam pójde Wink. krótko mówiąc, wniosę starania pomocy teamowi i mam nadzieje że dość miłą atmosfere.
13. Wpisz kod Regulaminu: link: http://unlimited-multigaming.pl/forum/sh....php?tid=2 (kod ukryty w tekście)
14. Przeczytać, uzupełnić oraz dodać oświadczenie zawarte w załączniku do podania!
Kod:
Ja nizej podpisany ...... ( imie, nick ) jako osoba aplikujaca do gamingu uNL po dokladnym zapoznaniu sie z trescia regulaminu Unlimited-Gaming i bedac swiadoma/y swoich praw i obowiazkow czlonkowskich, oswiadczam ze zapoznalem/lam sie z regulaminem gamingu uNL i zgadza sie z postanowieniam w nim zawartymi oraz zobowiazuje sie do godnego reprezentowania go na zewnatrz.
Rowniez jako osoba odpowiedzialna obiecuje ze nie bede szkodzil/a wyzej wymienionemu gamingowi oraz jestem poinformowany/a, ze czlonkowstwo w nim jest jednorazowe oraz akceptuje, ze powrot do niego jest nie mozliwy jesli zlamie, ktoras z zasad zawartych w owym regulaminie.

Genarroooo

(Genar, Adrian)

Odpowiedz
Podanie przyjęte.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości